Fillimi Traget

Traget

Linja e trageteve ne Sarande – Korfuz, Oraret e trageteve Sarande – Korfuz, Bileta traget Sarande – Korfuz, Finikas lines traget Sarande – Korfuz – Sarande.

Per info dhe rezervime vizito www.finikas-lines.com

127,134FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
overcast clouds
22.6 ° C
23 °
22.2 °
88 %
5.5kmh
90 %
Fri
24 °
Sat
28 °
Sun
25 °
Mon
26 °
Tue
26 °