Fillimi Taksi ne Sarande

Taksi ne Sarande

Taksi në Sarande, Shërbim 24 orë
Taksi ne Sarande mund te gjenden prane stacionit te autobusave ne qender te Sarandes.
Gjithashtu taksi ne Sarande mund te gjenden edhe ne fund te shetitores perpara Vila Duraku dhe Hotel Butrinti
Momentalisht nuk kemi asnje kontakt per taksi ne Sarande 

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
light rain
17.9 ° C
18 °
17.8 °
82 %
8.7kmh
75 %
Fri
18 °
Sat
17 °
Sun
18 °
Mon
15 °
Tue
16 °