Fillimi Taksi ne Sarande

Taksi ne Sarande

Taksi në Sarande, Shërbim 24 orë
Taksi ne Sarande mund te gjenden prane stacionit te autobusave ne qender te Sarandes.
Gjithashtu taksi ne Sarande mund te gjenden edhe ne fund te shetitores perpara Vila Duraku dhe Hotel Butrinti
Momentalisht nuk kemi asnje kontakt per taksi ne Sarande 

S'ka postime për tu shfaqur

124,845FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
30 ° C
30 °
30 °
55 %
6.2kmh
40 %
Wed
29 °
Thu
27 °
Fri
26 °
Sat
27 °
Sun
28 °