Fillimi Taksi ne Sarande

Taksi ne Sarande

Taksi në Sarande, Shërbim 24 orë
Taksi ne Sarande mund te gjenden prane stacionit te autobusave ne qender te Sarandes.
Gjithashtu taksi ne Sarande mund te gjenden edhe ne fund te shetitores perpara Vila Duraku dhe Hotel Butrinti
Momentalisht nuk kemi asnje kontakt per taksi ne Sarande 

123,657FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
25.9 ° C
29 °
23.3 °
58 %
3.2kmh
0 %
Tue
25 °
Wed
28 °
Thu
27 °
Fri
28 °
Sat
28 °
x