Fillimi Taksi ne Sarande

Taksi ne Sarande

Taksi në Sarande, Shërbim 24 orë
Taksi ne Sarande mund te gjenden prane stacionit te autobusave ne qender te Sarandes.
Gjithashtu taksi ne Sarande mund te gjenden edhe ne fund te shetitores perpara Vila Duraku dhe Hotel Butrinti
Momentalisht nuk kemi asnje kontakt per taksi ne Sarande 

Sarande
scattered clouds
11.1 ° C
13.9 °
8 °
93 %
1.7kmh
40 %
Mon
16 °
Tue
13 °
Wed
14 °
Thu
13 °
Fri
13 °