Fillimi Bar Restorant

Bar Restorant

Bar Restorante ne Sarande – Nje pjese e Bar Restorante ne  Sarande dhe Ksamil. Ketu mund te gjeni informacione per restorant ne Sarande ose Ksamil. Se shpejti do te kemi me shume informacione per bar dhe restorante ne Sarande

S'ka postime për tu shfaqur

125,505FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
31 ° C
34 °
29.4 °
41 %
2kmh
20 %
Sat
30 °
Sun
30 °
Mon
29 °
Tue
29 °
Wed
29 °
x