Fillimi Bar Restorant

Bar Restorant

Bar Restorante ne Sarande – Nje pjese e Bar Restorante ne  Sarande dhe Ksamil. Ketu mund te gjeni informacione per restorant ne Sarande ose Ksamil. Se shpejti do te kemi me shume informacione per bar dhe restorante ne Sarande

S'ka postime për tu shfaqur

123,735FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
22.3 ° C
23.3 °
20.6 °
78 %
1.5kmh
0 %
Fri
27 °
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
29 °
Tue
26 °
x