BAR RESTORANT PICERI LIMANI

BAR RESTORANT PICERI LIMANIBAR RESTORANT PICERI LIMANI Jeni në dilemë se ku mund të gjeni një shërbim mjaft cilësor dhe komod ?! Ne ju ofrojmë “Bar Restorant Piceri Limani”, vëndi I duhur ku mund të shijoni kafet, mëngjeset, drekat apo darkat me një pamje të mrekullueshme të detit dhe ishullit të Korfuzit.. Me nje eksperience mbi 25 vjecare , me gatimet speciale të frutave të detit, ushqimet tradicionale nga më të ndryshme, ëmbëlsira ,pijet alkolike, verëra etj. Tek ne do të gjeni komoditetin e duhur që ju bën të ndiheni të mirëpritur në cdo moment nga stafi ynë profesional. Aty do të gjeni një shërbim të shpejt dhe mjaft cilësor. Ne ju japim mundësine për rezervime, për festat tuaja familjare apo shoqërore.
JU MIRËPRESIM !
Facebook Bar Restorant Piceri Limani13396677_1044937082266237_1235769043_o 13407424_1044936922266253_301127424_n 13407482_1044936918932920_39202245_n 10590576_1565877656967890_2562534780421399537_n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBar Pit Stop
Artikulli tjetërËmbëltore Parisi