Automjeti përfundon brenda Butikut, fatmirësisht s’ka viktima

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe është futur brenda një…

Gepostet von Saranda Web am Montag, 18. November 2019

Nje aksident sapo ka ndodhur prane shkolles 9 Tetori ne Sarandë, ku nje automjet ka perfunduar brenda mjedisit te nje Butiku.

Fatmiresisht pa viktima.