SHARE

Shitet apartament 1+1 ne Sarande, prane stadiumit.
Apartamenti eshte i ri, me hipoteke.
Apartamenti perbehet nga sallon, kuzhine, dhome gjumi, banje dhe ballkon.
Siperfaqja 70 m2
Cmimi 35.000 euro
Kontakt 068 622 2962 apartament sarande
apartament sarande 2 apartament sarande 1apartament sarande 3 apartament sarande 4